Chris Cornell śpiewa przebój Guns N' Roses. Posłuchaj wyjątkowego nagrania [AUDIO]

/ 20 lipca, 2020

Dzisiaj Chris Cornell skończyłby 56 lat. Z tej okazji jego rodzina udostępniła jego wersję utworu „PatienceGuns N’ Roses, którą wokalista nagrał na kilka miesięcy przed samobójczą śmiercią w 2017 roku.

W towarzyszącej piosence wiadomości napisano:

Jego urodziny wydają się doskonałym czasem, żeby uczcić Chrisa, jego głos, muzykę, historię i sztukę. To prawda, że człowiek nie umrze, dopóki wymawia się jego imię, a przez jego sztukę jego dusza płonie tak jasno jak kiedyś. Wydanie muzyki, która była dla Chrisa wyjątkowa sprawia, że jego część, jego dusza i serce, wciąż są z nami.

%%REKLAMA%%

Poniżej możecie wysłuchać „Patience” w wykonaniu Chrisa Cornella.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[KUP TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. Znajdziesz je również w naszym sklepie on-line – podobnie jak wszystkie pozostałe „Wydania Specjalne”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także