Christopher Bowes (Alestorm) wymienia ulubione gry wideo swojego dzieciństwa

/ 29 maja, 2020

Christopher Bowes przyznaje, że jest fanem starych gier wideo. Choć dziś równie chętnie gra w gry, to jednak z największą nostalgią wspomina te tytuły, którym czas poświęcał w dzieciństwie.

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” wokalista Alestorm opowiada o swoich ulubionych tytułach:

Kiedy byłem mały grałem w grę „Sid Meier’s Pirates!”, ale to wszystko jeśli chodzi o moje inspiracje piratami. Jedną z moich ulubionych gier była „Sim City 2000”. Grałem w dużo strategii. Nigdy nie byłem dobry w gry zręcznościowe. Nawet dzisiaj, jak gram w „Call Of Duty”, ciągle dostaję łupnia. Wolę starsze, wolniejsze gry. „Civilazation 2” jest jedną z moich ulubionych! Potem był spin-off “Civilization: Call To Power 2”. Też w nią dużo grałem. Co za wspaniała gra! Dziś takich nie robią. Z nowszych lubię „Crusader Kings II”, w której można poślubić własną siostrę, żeby urodziła demona, a potem przejąć władanie nad imperium rzymskim.

%%REKLAMA%%

Alestorm wydał właśnie nowy album zatytułowany „Curse Of The Crystal Coconut”. Więcej o tej płycie przeczytacie w najnowszym „Teraz Rocku”, w którym piszemy także o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także