Chuck Billy (Testament) mówi, czy wyleczył się z infekcji koronawirusem

/ 24 kwietnia, 2020

Chuck Billy znalazł się w gronie osób, które zaraziły się koronawirusem. On, jego żona oraz paru innych członków grup Testament, Exodus i Death Angel doznali infekcji w połowie marca, prawdopodobnie kiedy wracali do domu z europejskiej trasy.

W wywiadzie dla „Heavy Consequence” Chuck Billy mówi:

Myślę, że jesteśmy już w 100% zdrowi. Zajęło to miesiąc, ale czujemy się normalnie. Nadal trochę się izolujemy, wyszliśmy z domu tylko dwukrotnie. Ale wykonujemy nasze prace domowe z taką energią, jak zwykle. Jesteśmy potwornie znudzeni, ale czujemy się lepiej.

%%REKLAMA%%

W sumie jedna trzecia muzyków i członków ekipy została zarażona. Najciężej infekcję przeszedł perkusista Death Angel, Will Carroll, który trafił pod respirator w stanie zagrażającym życiu. Dopiero niedawno został wybudzony ze śpiączki, w której przebywał przez 12 dni. Perkusista twierdzi, że wraca do zdrowia, jednak nie czuje się jeszcze w pełni sił.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także