Cieszanów Rock Festiwal 2019 ponownie wzmacnia skład!

/ 5 czerwca, 2019

Do składu jubileuszowej, 10.edycji Cieszanów Rock Festiwalu dołącza Kat & Roman Kostrzewski. To jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii polskiej muzyki metalowej. W 2004 roku w zespole nastąpił rozłam po czym Ireneusz Loth i Roman Kostrzewski powołali do życia zespół pod szyldem Kat & Roman Kostrzewski. Obecnie jedynym artystą z pierwotnego składu grupy Kat jest wokalista Roman Kostrzewski. 

Równie legendarny jest kolejny zespół czyli bieszczadzka legenda punka – KSU. Przetrwali PRL i tworzone kolejno Rzeczypospolite. W 2017 roku stuknęło im 40 lat. To legenda polskiego punka rodem z Ustrzyk Dolnych. Na czele zespołu stoi od początku jego istnienia charyzmatyczny lider, wokalista i gitarzysta – Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk. Nieśmiertelne szlagiery tego zespołu jak „Liban", „1944 (w okopie)", „Pod prąd", „Moje Bieszczady" czy „Ustrzyki" nuci już czwarte pokolenie słuchaczy. 

Poza wymienioną dwójką, do składu Cieszanów Rock Festiwal 2019 dołączono: SkampararasExact Division, Samaya i Klaustrofobia.

Do tej pory ogłoszone zespoły 10., jubileusozwej edycji Cieszanów Rock Festiwalu: Dubioza Kolektiv, Pidżama Porno, Lao Che, Dezerter, Luxtorpeda, Vader, Acid Drinkers, Armia, EL Dupa Unkaziked, Łydka Grubasa, Koniec Świata, Cyrk Deriglasoff, Hańba!, Inkwizycja, Czarny Ziutek z Killerami, Ankh, Arek Jakubik Solo, SIQ, Woda Ski Bla, Dream Atlas, Free Trip, Koniec Listopada, The Freuders, Stonage Full Of Sun, 8 Lat w Tybecie, Sekcja, Snowblind.

Program dziesiątej edycji CRF – jak przekonują organizatorzy – to ukłon w stronę idei zapoczątkowanej przez amerykański Woodstock oraz wielkie muzyczne święto przygotowane z myślą o najwierniejszych fanach podkarpackiej imprezy. Organizatorzy zapraszają na koncertowy cykl „The Best of CRF”, festiwalowe atrakcje w klimacie „dawnych festiwali” oraz wakacyjny wypoczynek nad kąpieliskiem Wędrowiec. Na scenie nie zabraknie również muzycznych nowości i zagranicznych gości. W kwietniu startuje sprzedaż pierwszej puli biletów.

%%REKLAMA%%

Cieszanów Rock Festiwal – bilety

Pula karnetów dostępna po 15 kwietnia 2019:

  • Karnet trzydniowy (obejmuje koncerty 15.08 (Scena Alternatywna) oraz 16-17.08 (Scena Główna) – 110 zł
  • Pole namiotowe – 40 zł (stała cena)

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także