Co z Acid Drinkers? Titus: Muszę koniecznie złapać oddech od Acids

/ 17 czerwca, 2022
fot. Itokyl


Czy możemy spodziewać się szybkiego powrotu Acid Drinkers? Titus studzi zapał.


Ostatnie regularne koncerty Acid Drinkers dał jeszcze przed pandemią. Fani jednego z najsłynniejszych polskich zespołów heavymetalowych stęsknili się za Titusem i spółką. Czy możemy spodziewać się ich szybkiego powrotu?

Pytanie o to co dzieje się z Acid Drinkers padło w trakcie wywiadu z Titusem przeprowadzonym dla portalu „Televizornia”. Titus odparł:

Z Acidem jest ciekawa sytuacja. Myśmy zagrali ostatnio chyba we wrześniu 2019, potem przyszła zaraza i ja musiałem odpocząć. Muszę koniecznie złapać oddech od Acids i rozejrzeć się po świecie, co jeszcze jest. I tak jakoś ta przerwa trwa, nikt nie naciska i bardzo dobrze. Przez 30 lat nagraliśmy 15 czy 16 albumów, zagraliśmy 3000 koncertów. Myślę, że to najwyższy czas, żeby albo złapać oddech i zrobić sobie przerwę, albo wpaść do rowu, wytarzać się w nim i już z niego nie wyjść. (Reaktywacja) może kiedyś ruszy, ale nie chcę robić nic na siłę. Musi się wszystkim zachcieć. Wtedy to będzie szczere.

Cały wywiad z Titusem możecie obejrzeć poniżej.

Ostatni studyjny album Acid Drinkers ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Peep Show”. Ostatnio Titus wraz z muzykami między innymi Flapjacka i Armii współtworzy zespół Orgasmatron grający przeróbki Motorhead.

fot. Itokyl

KOMENTARZE

Przeczytaj także