Co z Męskim Graniem 2020 w dobie pandemii koronawirusa?

/ 21 maja, 2020

Tego co prawda jeszcze nie wiemy, ale w opublikowanym dziś oświadczeniu organizatorzy Męskiego Grania 2020 zapewnili, że w pracują nad nową formułą. Pierwsze informacje na jej temat mają pojawić się na początku czerwca.

Męskie Granie to cykliczna trasa koncertowa, która odbywa się nieprzerwanie od 2010 roku. Kolejne edycje cieszącej się ogromną popularnością imprezy przyciągały nie tylko tłumy fanów, ale również czołówkę polskich wykonawców. W tym roku miało być podobnie, ale z powodu pandemii koronawirusa impreza nie może dojść do skutku.

Poniżej wspomniane oświadczenie:

Szefem muzycznym ubiegłorocznego Męskiego Grania była Katarzyna Nosowska, a w składzie orkiestry znaleźli się Tomasz Organek, Igo i Krzysztof Zalewski. Koncerty odbywały się od 13 lipca do 24 sierpnia. Zgodnie z tradycją, trasę zamknął występ w Żywcu.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Od dziś w sprzedaży ogólnej dostępny majowo-czerwcowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także