Co z Pol’and’Rock Festival 2021? Organizator wydał oświadczenie!

/ 15 marca, 2021

Wiele osób zastanawia się, czy w obecnych okolicznościach Pol’and’Rock Festival 2021 może dojść do skutku.


Kolejne imprezy masowe na całym świecie są odwoływane, a powodem jest oczywiście kolejna fala zachorowań na COVID-19. Niektóre kraje już teraz zabroniły organizacji koncertów, inne wciąż liczą na pozytywne rozwiązanie problemu. Niezmiennie od obranej drogi, szansa na zorganizowanie dużego koncertu plenerowego na ten moment z dnia na dzień wydaje się coraz mniejsza.

Trzy pakiety „Wydania specjalnego”. Kup teraz i OSZCZĘDZAJ!

Pol’and’Rock Festival 2021 jest w gronie imprez, które od kilku tygodni ogłasza kolejnych wykonawców i poszerza line-up. Wiele osób zastanawia się jednak, czy w zaistniałych okolicznościach festiwal faktycznie może dojść do skutku. Organizator wydał oświadczenie, w którym przeczytać możemy między innymi:

Wielu z Was pyta, więc odpowiadamy. Tak, w pełni sił przygotowujemy się do 27. Pol’and’Rock Festival, czyli Pol’and’Rock Festival. Tak jak w ubiegłym roku, nawet na 5 minut nie zwalniamy, a nawet jeszcze bardziej, nauczeni ubiegłorocznym doświadczeniem, przygotowujemy się do 3 dni bycia razem z Wami.

– możemy przeczytać. I dalej:

Nasze plany opieramy na realnych przepisach, możliwościach i rozsądnych decyzjach, które możemy podejmować i wprowadzać w czyn w czasach pandemii (…) Coraz częściej w Polsce i nie tylko w Polsce odbywają się imprezy muzyczne, w czasie których publiczność jest zdyscyplinowana, wspólnie z organizatorem współtworzy takie przedsięwzięcie i przestrzega wszystkich zasad, chociażby przebywania na wytyczonych przestrzeniach. Na tym opieramy nasze całe planowanie festiwalowe. Przez 26 lat stworzyliśmy niezwykłą, myślę, że jedyną taką publiczność, która gotowa jest przyjąć wszelkie wyzwania i pomysły na zorganizowanie Pol’and’Rock. Rozmawiamy z artystami, którzy w pełni rozumieją naszą filozofię, akceptują ją, a nawet powiem więcej, są zaszczyceni, że biorą w tym wydarzeniu udział tworząc razem z nami jedyne takie braterskie spotkanie.

I na koniec:

Tym których cieszy taka nasza postawa: nie rezygnujemy i walczyć do samego końca – bardzo dziękujemy. Wasze wsparcie jest nam niezwykle potrzebne. Tym, którzy uważają, ze to takie czcze gadanie powiemy tak jak przy Finale – macie prawo tak myśleć, ale nie przeszkadzajcie, nie hejtujcie, bo nie ma po co, a jak zrealizujemy Festiwal i będziecie mieli okazje nas wysłuchać, to bawcie się dobrze.

Wpis w oryginale:

Pol’and‘Rock 2021 Wielu z Was pyta, więc odpowiadamy. Tak, w pełni sił przygotowujemy się do 27. Pol’and’Rock…

Opublikowany przez Pol’and’Rock Festival Poniedziałek, 15 marca 2021

27. edycja Pol’and’Rock Festival zaplanowana jest na 29-31 lipca 2021 roku w Kostrzynie nad Odrą. Wykonawcy, którzy wystąpią na imprezie to między innymi: Limp Bizkit, Clutch, While She Sleeps, The Exploited, Pidżama Porno, Tagada Jones, Fiddler’s Green czy Dropkick Murphys.

KOMENTARZE

Przeczytaj także