Coachella 2020. Festiwal najpierw został przeniesiony, a teraz go odwołano

/ 12 czerwca, 2020

Coachella to kolejny festiwal muzyczny, który przegrał walkę z koronawirusem. Początkowo organizatorzy poinformowali o przeniesieniu imprezy z kwietnia na październik, ale teraz poinformowali, że w tym roku nie dojdzie ona do skutku. Zapewnili jedynie, że Coachella 2021 odbędzie się w kwietniu przyszłego roku.

Oświadczenie organizatora w oryginale:

Coachella Valley Music and Arts Festival to jeden z największych i najbardziej znanych festiwali muzycznych w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza edycja odbyła się w 1999 roku, natomiast festiwal stał się cyklicznym od 2001 roku. Odbywa się w trzy kwietniowe weekendy. Choć dawniej organizatorzy stawiali przede wszystkim na muzykę rockową, ostatnio chętnie zapraszają również przedstawicieli innych gatunków – raperów, wykonawców indie, dance czy pop.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także