Coldplay i The Chainsmokers z rekordem na YouTube (WIDEO)

/ 2 marca, 2017

Didżejski duet The Chainsmokers z pomocą zespołu Coldplay pobił rekord wyświetleń na kanale YouTube. Ich wspólny klip „Something Just Like This” został w ciągu 24 godzin obejrzany ponad 9 milionów razy, bijąc w ten sposób rekord należący wcześniej do Justina Biebera z 8.2 milona wyświetleń w ciągu doby.

Zobacz nowy teledysk Coldplay, „Hypnotised”

Utwór „Something Just Like This” zadebiutował na 56. miejscu notowania „Billboard” i zapowiada nowy album The Chainsmokers „Memories… Do Not Open”. Utwór został wykonany z gościnnym udziałem Chrisa Martina z Coldplay podczas ceremonii wręczenia nagród Brit Awards. Wcześniej artysta wykonał także przeróbkę utworu „A Different CornerGeorge’a Michaela. Na dzień dzisiejszy klip „Something Just Like This” ma już ponad 41 milionów wyświetleń.

The Chainsmokers & Colplay: „Something Just Like This”

Coldplay zapowiada EP

2 czerwca 2017 roku ukaże się płyta EP Coldplay zatytułowana „Kaleidoscope”. Trafi na nią pięć utworów, które nie zmieściły się na albumie „A Head Full Of Dreams” z 2015 roku:

  1. All I Can Think About Is You
  2. Something Just Like This
  3. Miracles 2
  4. A L I E N S
  5. Hypnotised

Wydawnictwo zapowiadane jest teledyskiem z utworem „Hypnotised”, który znajdziecie klikając w link powyżej. 18 czerwca 2017 roku Coldplay wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety na koncert zostały już wyprzedane. Fani, chcący zobaczyć zespół Chrisa Martina w akcji mają jednak jeszcze szansę, gdyż grupa 6 lipca 2017 roku wystąpi na darmowym festiwalu Global Citizen Festival w Hamburgu. Wstęp na festiwal jest darmowy, ale liczba wejściówek ograniczona. Żeby zagwarantować sobie wstęp, trzeba zarezerwować wejściówkę za pośrednictwem oficjalnej strony Global Citizen Festival. Rejestracja rusza 14 marca 2017 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także