Coldplay udostępnili nowy utwór [WIDEO]

/ 16 czerwca, 2017

14 lipca 2017 roku na rynku ukaże się nowe wydawnictwo EP zespołu Coldplay, zatytułowane „Kaleidoscope”. Muzycy określają go mianem „siostrzanego wydawnictwa” albumu „A Head Full Of Dreams” z 2015 roku i mają się na nim znaleźć utwory, które nie zmieściły się na ostatniej płycie. Właśnie poznaliśmy kolejną kompozycję, która się na niej znajdzie.

Festiwal Capital of Rock we Wrocławiu odwołany

Muzycy Coldplay w sieci udostępnili utwór zatytułowany „All I Can Think About Is You”. Z całością możecie zapoznać się poniżej.

Coldplay: All I Can Think About Is You

Na EPce „Kaleidoscope” znajdzie się pięć utworów. Oto tracklista:

  1. All I Can Think About Is You
  2. Something Just Like This
  3. Miracles 2
  4. A L I E N S
  5. Hypnotised

Wcześniej mogliśmy usłyszeć utwór „Hypnotised”, który jako pierwszy trafił do promocji.

Już w najbliższą niedzielę, czyli 18 czerwca, grupa Coldplay ponownie zawita do naszego kraju w ramach trasy promującej ich ostatni studyjny album, „A Head Full Of Dreams”, aby zagrać na warszawskim PGE Narodowym.

Organizator koncertu kilka dni temu podał konkretną rozpiskę godzinową. Wygląda ona następująco:

  • 16:30 – wejście Early Entrance
  • 17:00 – wejście dla pozostałych uczestników
  • 18:45 – występ Lyves
  • 19:30 – występ Love To
  • 20:45 – COLDPLAY

Ostatni album Coldplay rozszedł się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy, pokrył się platyną w wielu krajach (w Wielkiej Brytanii nawet potrójną) i dotarł na szczyty list przebojów, między innymi w Anglii i Szwajcarii. Według magazynu „Billboard” wydany w 2015 roku album „A Head Full Of Dreams” był najlepiej sprzedającą się rockową płytą roku 2016 w USA.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także