Coldplay w kinach. Będzie można zobaczyć transmisję z koncertu w Buenos Aires

/ 13 września, 2022

Coldplay zaprasza do kina na spektakularny seans. Będzie można zobacz transmisję wielkiego show z Buenos Aires.


Grupa Coldplay zapowiedziała specjalną transmisję koncertu, który odbędzie się na stadionie River Plate w Buenos Aires w ramach spektakularnej trasy „Music Of The Spheres”.

Show zostanie pokazane na żywo w tysiącach kin w ponad 70 krajach, 28/29 października (z uwagi na różnice dotyczące stref czasowych, w Europie 29 października). Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z firmą Trafalgar Releasing, która jest również producentem wykonawczym, oraz z CJ 4DPlex.

Wydarzenie pozwoli fanom przeżyć koncert z osławionej trasy „Music Of The Spheres”, na którą sprzedano 5,4 miliona biletów i która zebrała entuzjastyczne recenzje zarówno wśród fanów, jak i krytyków. „The Guardian” pisał o „prawdziwie oszałamiającym występie”, „New York Post” o „nocy, która zapisze się podręcznikach do historii”, a dziennikarz „Glasgow Evening” zapewniał, że uczestniczył w „najwspanialszym koncercie na Ziemi”.

Podczas transmitowanego koncertu, na stadionie pełnym świateł, laserów, fajerwerków i opasek LED, zespół wykona klasyczne hity z całej kariery, jak „Yellow”, „The Scientist”, „Fix You”, „Viva La Vida”, „A Sky Full Of Stars” i „My Universe”. Jak wiadomo, to wszystko sprawia, że występy Coldplay są tak radosnym, afirmującym życie doświadczeniem. Całość na potrzeby kinowego filmu wyreżyseruje nagrodzony BAFTA i Grammy uznany reżyser Paul Dugdale.

Bilety na transmisję koncertu z Ameryki Południowej trafią do sprzedaży 15 września, o godzinie 16.00 polskiego czasu. Wszelkie informacje znajdą się na stronie Coldplaycinema.live.

Lista kin zostanie również zostanie ogłoszona 15 września. 

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także