Coma zagra jeszcze jeden koncert w warszawskiej Stodole [DATA, BILETY]

/ 9 września, 2019

W związku z ogromnym zainteresowaniem pożegnalnym, w pełni wyprzedanym koncertem Comy w Stodole (ma odbyć się 28 listopada), zespół postanowił wystąpić przed warszawską publicznością dwukrotnie. Drugi koncert został zaplanowany na 29 listopada.

Bilety na wydarzenie trafiły już do sprzedaży sprzedaży. Są dostępne w następujących cenach:

  • Miejsca stojące – 77 PLN
  • Miejsca siedzące (balkon) – 120 PLN

Coma zawiesza działalność! 1 września zespół poinformował fanów o zaplanowanej pożegnalnej trasie koncertowej „GAME OVER”, w ramach której formacja już 28 oraz 29 listopada wystąpi na scenie Klubu Stodoła.

Drodzy, po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu – tej jesieni zagramy trasę „GAME OVER" . Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: „Pożegnanie z Bajką" z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi Ralpha Kamińskiego. Utwór pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach.

– tymi słowami formacja Coma poinformowała fanów o planowanym zawieszeniu działalności. 

%%REKLAMA%%

Zespół Coma znany jest fanom muzyki przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu. Grupa powstała w 1998 roku W maju 2004 roku wydała swój pierwszy album pt. „Pierwsze Wyjście z Mroku”, który został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i, co najważniejsze, przez publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem.

W tym samym roku Coma została laureatem 25. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Przez kolejne lata zespół wydał pięć płyt studyjnych, z których trzy pokryły się platyną i złotem, oraz trzy wydawnictwa koncertowe.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także