Corey Feldman również wysuwa zarzuty przeciwko Marilynowi Mansonowi

/ 7 lutego, 2021


Znany aktor, Corey Feldman, dołączył do osób, które wysuwają zarzuty przeciwko Marilynowi Mansonowi.


Kilka dni temu Evan Rachel Wood poinformowała, że kiedy była w związku z Marilynem Mansonem on znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Od tamtej pory podobnymi doświadczeniami podzieliło się kilka innych kobiet.

Teraz do osób, które wysuwają zarzuty przeciwko Mansonowi dołączył aktor Corey Feldman. Poznali się z Mansonem w 1997 roku.

Corey opublikował obszerny post na Instagramie, w którym zarzuca, że Manson próbował nim manipulować, namawiał go do zerwania z abstynencją i wciągania kokainy:

Wtedy rozpoczęło się trwające dekady znęcanie psychiczne i emocjonalne. Na szczęście, nie doznałem tego wieczoru szkód fizycznych, ale to był początek mojego koszmaru.

Następnie powołując się na fragmenty autobiografii Mansona Feldman zarzuca mu, że muzyk miał na jego punkcie obsesję. Podczas jednego spotkania:

Złapał moją twarz na oczach ludzi i pocałował mnie swoją czarną szminką, której nie mogłem zetrzeć przez cały wieczór.

Manson miał mówić Feldmanowi, że jest jego fanem i że inspirował się nim, tworząc swój cały wizerunek. Kolejne, dość osobliwe, zarzuty jakie Feldman wysuwa pod adresem Mansona, brzmią:

Kilka miesięcy później zadzwonił do mnie w Boże Narodzenie, życzył mi wesołych świąt i zaprosił na przyjęcie w szykownej indyjskiej restauracji, w której goście siadają na poduszkach. Okazało się, że byłem „gościem honorowym”, bo wszyscy zaczęli robić sobie ze mną zdjęcia, a on mnie uścisnął, wziął za rękę i poprowadził do stolika obok siebie. Potem poszliśmy do jego domu, gdzie zaczął się koszmar. Od tamtej pory psuje moje życie.

Marilyn Manson zaprzeczył oskarżeniom partnerek pisząc:

Oczywiste jest, że moje życie i sztuka działają jak magnes na wszelkiego rodzaju kontrowersje, ale ostatnie oskarżenia skierowane w moją stronę są okropnym zniekształceniem rzeczywistości. Moje intymne relacje zawsze opierały się na obopólnej zgodzie i dotyczyły partnerów, którzy myślą podobnie jak ja. Niezależnie od tego jak – i dlaczego – teraz pojawiają się fałszywe relacje dotyczące przeszłości, taka właśnie była prawda.

Manson na razie nie skomentował zarzutów Feldmana.

KOMENTARZE

Przeczytaj także