Corey Taylor (Slipknot): Na ostatniej płycie Metalliki jest jeden z najlepszych utworów

/ 27 czerwca, 2019

Wokalista Slipknot i Stone Sour twierdzi, że uwielbia Metallicę, mimo że nie jest fanem jej wszystkich płyt, jednak docenia ostatnie nagrania zespołu.

Metallica wykonała przebój Iron Maiden [WIDEO]

W wywiadzie dla „Teraz RockaCorey Taylor przyznał, że na najnowszej płycie Metalliki znajduje się utwór, który należy do najlepszych w ich historii. O który chodzi?

Do dziś kocham Metallicę i jestem wielkim fanem ich ostatnich dwóch albumów. Uwielbiam „Death Magnetic” i uważam, że „Hardwired… To Self-Destruct” jest również bardzo dobry, ma wspaniałe utwory. „Moth Into Flame” jest jednym z najlepszych utworów, jakie kiedykolwiek napisali.

Cały wywiad z Coreyem Taylorem i więcej o najnowszej płycie Slipknota, „We Are Not Your Kind”, która ukaże się w sierpniu, a także o koncercie na Mystic Festival przeczytacie niedługo na łamach „Teraz Rocka”.

A czy Waszym zdaniem na ostatnich płytach Metalliki jest utwór, który należy do najlepszych w ich dorobku? Napiszcie w komentarzach.

%%REKLAMA%%

Metallica już 21 sierpnia wystąpi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Towarzyszyć jej będą zespoły Ghost i Bokassa.

Więcej o Metallice, jej dorobku i historii będziecie mogli przeczytać już niedługo w specjalnym wydaniu poświęconym temu zespołowi, które trafi do sprzedaży 18 lipca.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także