Corey Taylor (Slipknot) zwyzywał Kanye Westa: Je***y idiota. O co chodzi?

/ 7 marca, 2022

Plany Kanye Westa dotyczące sposobu sprzedaży płyty „Donda 2” nie spodobały się Coreyowi Taylorowi.


Corey Taylor skrytykował Kanye Westa za decyzję, że jego nowy album – „Donda 2” – zostanie wydany wyłącznie na urządzeniach streamingowych rapera wartych 200 dolarów, które pozwalają na remiksowanie utworów podczas słuchania.

Tak wokalista Slipknot podsumował najnowszą strategię wydawniczą popularnego rapera:

To jak wypuszczanie wszystkich części do samochodu, wysyłanie ich do domów ludzi, pójście tam i stwierdzenia: „Masz darmowy samochód, teraz musisz tylko wymyślić, jak go złożyć”. Błędnie zakładasz, że publiczność ma takie same możliwości i taką samą technologię jak ty. Jesteś j***banym idiotą, że tak robisz. Serio? To nie działa w ten sposób. Myślenie, że to mądre posunięcie, pokazuje tylko, jak zagmatwanym i oderwanym od rzeczywistości człowiekiem jest Kanye West.

– powiedział Taylor. I dodał:

Kiedy masz tyle pieniędzy i tylu ludzi wokół siebie, którzy mówią ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć, twoja koncepcja rzeczywistości po prostu wylatuje przez pie****one okno.

Kanye West w lutym tego roku poinformował, że „Donda 2” pojawi się tylko i wyłącznie na Stem Player. To niewielkie urządzenie do odtwarzania muzyki, które wprowadzone zostało na rynek przez założoną przez rapera firmę Yeezy Tech oraz Kano Computing w sierpniu 2021 roku. Kosztuje 200 dolarów.

KOMENTARZE

Przeczytaj także