Corey Taylor (Stone Sour, Slipknot) rozstał się z żoną

/ 29 grudnia, 2017

Corey Taylor postanowił uciąć plotki i oficjalnie przyznać się, że rozstał się ze swoją drugą żoną.

Perry Farrell odurzył narkotykami swojego psa

Corey Taylor oświadczył za pośrednictwem swojego profilu Twitter:

Jako że ludzie plotkują na Instagramie mojego syna, powiem wprost, nawet mimo że nie wszyscy na to zasługujecie. Od prawie 10 miesięcy jestem w separacji. Kilka miesięcy temu zacząłem spotykać się z inną osobą. Moi przyjaciele wiedzą o tym. Teraz i wy wiecie. Poproszę jeden raz: odpuście sobie.

Corey Taylor poślubił Stephanie Luby w Las Vegas w listopadzie 2009 roku. Na ślub zaproszonych było ponad 350 gości w tym Dave Navarro z Jane’s Addiction. Była to druga żona Coreya Taylora, z pierwszą ożenił się w 2004 roku, a rozstał w 2007.

Stone Sour w Polsce. Nowa płyta na horyzoncie?

Corey Taylor odwiedzi Polskę 13 czerwca 2018, kiedy to wystąpi na warszawskim Torwarze razem z zespołem Marilyn Manson. Bilety dostępne są w cenie 169 PLN.

Grupa w 2017 roku wydała album „Hydrograd”, ale wokalista przyznał, że myśli już nad kolejną płytą:

Zaczęliśmy pisać już nowe utwory i wygląda na to, że będą mroczniejsze. Mamy sporo fajnych, mrocznych pomysłów. Ale jeszcze nic nie jest pewne. Teraz mogę mówić, że to materiał zajebiście mroczny, a gdy wejdziemy do studia może okazać się, że wcale nie jest mroczny. Trzeba zawsze podążać za muzyką, nigdy nie wiadomo, co się z niej wykluje.

Jednocześnie Corey Taylor wyraził zachwyt nad albumem „Hydrograd”:

To nie tylko nasza najlepsza płyta, ale myślę, że moglibyśmy ją zestawić z każdą inną płytą i pokonalibyśmy sporo gówna, które dominuje na rynku, tylko samym talentem, zawartością, jakością i w ogóle wszystkim. Płyta sprzedała się dobrze, ale nawet gdyby sprzedała się kiepsko, gotów bym był zestawić ją z innymi, bo jestem z niej tak dumny.

Tymczasem w 2018 roku do studia ma zamiar wejść Slipknot. Album jednak nie ukaże się wcześniej niż w 2019 roku.

Co kilka miesięcy schodzimy się, by komponować, uzbieraliśmy już dużo materiału. Zespół dobrze się miewa, następna płyta będzie niezwykła

– powiedział w grudniowym „Teraz Rocku” Shawn Crahan.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także