Corey Taylor zapowiedział wydanie kolejnego solowego albumu

/ 8 lutego, 2022

Za kilka miesięcy światło dzienne ujrzy nowa płyta Slipknot, ale to nie koniec niespodzianek. Solowy album szykuje również wokalista formacji.


Debiutancki solowy album Coreya Taylora ukazał się w 2020 roku i zebrał mieszane recenzje. W wywiadzie dla „Trunk Nation With Eddie Trunk” wokalista Slipknot przyznał, że ma jeszcze sporo materiału, który nie ujrzał światła dziennego, a który chciałby w końcu opublikować. Zapowiedział, że w 25 lutego pojawią się akustyczne wersje utworów ze stron „B” singli, a także covery nagrane w czasie sesji do „CMFT”.

Ale to nie wszystko. Taylor planuje opublikować również pełnoprawne, drugie solowe wydawnictwo. We wspomnianej rozmowie powiedział:

„CMFT 2” jest na etapie tworzenia, jest demo, jesteśmy gotowi do działania. Dodatkowo ciągle piszemy nowe kawałki. Więc będziemy w świetnej pozycji, prawdopodobnie w przyszłym roku, aby wejść i nagrać „CMFT 2”. Na pewno będziemy gotowi, żeby to zrobić.

Znacznie wcześniej, bo w okolicach kwietnia swoją premierę ma mieć natomiast nowy album zespołu Slipknot. Niedawno Corey Taylor zdradził, że nowy materiał jest już na etapie miksowania.

KOMENTARZE

Przeczytaj także