Corey Taylor zdradził, jaki będzie nowy album Slipknot

/ 22 maja, 2019

Przypomnijmy, że nowe wydawnictwo Slipknot zatytułowane zostało „We Are Not Your Kind” i opublikowane zostanie 9 sierpnia. Na płycie znajdzie się czternaście premierowych kompozycji, ale zabraknie wśród nich opublikowanego około pół roku temu singla „All Out Life”. Amerykanie w związku z ogłoszeniem publikacji nowej płyty podzielili się z fanami premierową kompozycją – „Unsainted”, do której powstał oficjalny teledysk.

Nowy singel Slipknot w niezwykłej akustycznej wersji

W rozmowie z „Kerrang!” o nowym albumie Slipknot w końcu wypowiedział się jeden z liderów grupy, wokalista Corey Taylor:

Jest bardzo mroczna. To najmroczniejsze teksty, jakie napisałem od lat. W indeksie Slipknot ta płyta znajduje się gdzieś pomiędzy „Iowa” a „Vol. 3: (The Subliminal Verses)”. Jeśli chodzi o warstwę tekstową, to ma siłę „Iowy”, ale muzycznie jest niezwykle ciężka – trochę eksperymentalnie. Zależało nam, żeby pójść w jakąś szaloną stronę i zrobić coś wariackiego.

Poniżej przypominamy wspomniany już singiel „Unsainted”:

Okładka „We Are Not Your Kind”:

Tracklista „We Are Not Your Kind”:

 1. Insert Coin
 2. Unsainted
 3. Birth Of The Cruel
 4. Death Because Of Death
 5. Nero Forte
 6.  Critical Darling
 7. Liar’s Funeral
 8. Red Flag
 9. What’s Next
 10. Spiders
 11. Orphan
 12. My Pain
 13. Not Long For This World
 14. Solway Firth

%%REKLAMA%%

Slipknot będzie jedną z gwiazd Mystic Festival, który odbędzie się 25-26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie i otaczającym ją parku lotników. Wśród innych wykonawców wystąpią też Sabaton, Emperor, Soulfly, Trivium, Testament i In Flames.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także