Córka byłej basistki Coal Chamber dementuje plotki o jej zaginięciu

/ 6 stycznia, 2022Córka Rayny Foss wydała oświadczenie w sprawie doniesień o zaginięciu byłej basistki Coal Chamber.


Kilka dni temu policja wydała komunikat w sprawie poszukiwań Rayny Foss, byłej basistki Coal Chamber. Foss rzekomo od września zeszłego roku miała nie dawać znaków życia, a policja prosiła o kontakt osoby, które wiedzą, gdzie ona się znajduje. Temat podchwyciły media.

Zareagowała na to córka Rayny Foss, publikując oświadczenie, które dementuje doniesienia policji. Możemy w nim przeczytać:

Nie mam pojęcia, skąd się ta historia o zaginięciu wzięła. Z matką rozmawiałam wczoraj i nigdy nie straciłyśmy kontaktu. Moi dziadkowie również mają z nią kontakt i wiemy dokładnie, gdzie jest. Poinformowałam o tym już nowoorleańską policję i czekam na jej odpowiedź.

Rayna Foss jest jedną z założycielek zespołu Coal Chamber, który powstał w 1994 roku. Zagrała na wydanym w 1997 roku albumie „Coal Chamber”, który pokrył się w USA złotem, a także na dwóch kolejnych płytach, choć nie brała udziału w promocji „Dark Days” z 2002 roku. Ostatecznie z zespołem rozstała się w 2002 roku i nie wzięła udziału w reaktywacji Coal Chamber, do której doszło w 2011 roku.

Liderem Coal Chamber jest wokalista Dez Fafara, który znany jest także z zespołu DevilDriver.

KOMENTARZE

Przeczytaj także