Corrosion of Conformity zagra koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 15 kwietnia, 2019

Corrosion of Conformity, jedna z najbardziej oczekiwanych metalowych kapel, wystąpi 7 lipca w warszawskim Klubie Proxima. Zespół zaprezentuje się w składzie: Pepper KeenanWoody Weatherman  Mike Dean Reed Mullin grając trasę z okazji 25. rocznicy wydania przełomowej płyty „Deliverance”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana koncertowa setlista.

Jako support wystąpią dwa polskie zespoły: J. D. Overdrive oraz Only Sons.

Corrosion of Conformity w Polsce – bilety

Bilety trafiły już do sprzedaży, a dostępne są w następujących cenach:

  • 90 PLN (przedsprzedaż)
  • 110 PLN (w dniu koncertu)

Corrosion of Conformity to amerykańska heavy metalowa formacja powstała w 1982 roku w Raleigh w Północnej Karolinie. Skład formacji wielokrotnie ulegał zmianom, jednak najczęściej w historii grupy pojawiają się nazwiska: gitarzysty Woodiego Weathermana, basisty Mike’a Deana i perkusisty Reeda Mullina oraz wokalisty i gitarzysty w jednym, Peppera Keenena. W takim składzie zespół wystąpi w Polsce.

%%REKLAMA%%

Corrosion of Conformity wydali do tej pory dziesięć albumów studyjnych, w tym utrzymany w klimacie hardcore punku „Eye For an Eye", stanowiący wizytówkę grupy "Deliverance" oraz wydany w 2018 roku "No Cross No Crown". Album „Deliverance" osiągnął najbardziej spektakularny sukces spośród wszystkich krążków zespołu. Single „Albatross" i „Clean My Wounds" pozostawały przez 4 miesiące na liście Billboard Top 200, zaś na jednej z najważniejszych list przebojów Heatseekers, prawie przez rok! Zespół w 2019 roku rusza w trasę rocznicową, aby przypomnieć mocarne brzmienie „Deliverance" wraz ze specjalnie przygotowaną setlistą.

 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także