Courtney Love zarzuca Trentowi Reznorowi maltretowanie nieletnich. Atakuje też Dave’a Grohla

/ 14 czerwca, 2021
fot. Manfred Werner


Trent Reznor i Dave Grohl zostali ostro potraktowani przez wdowę po Kurcie Cobainie.


Courtney Love opublikowała na Instagramie post, w którym ostro dostaje się Dave’owi Grohlowi i Trentowi Reznorowi. Post został wprawdzie przez nią już usunięty ale jego treść została skopiowana i krąży po internecie.

Love nazywa Dave’a Grohla i Trenta Reznora agresorami pisząc:

Mam dość bycia przez 27 lat kozłem ofiarnym za to, że oddycham, za śmierć mojego męża, za moją „jawną” seksualność, za uzależnienie, za to że jestem KOBIETĄ.

Następnie Love pisze, że Dave Grohl i Krist Novoselic zmusili ją do podpisania dokumentów, które oddały im prawa do nagrań Nirvany:

Na mnie skupiała się wściekłość za śmierć Kurta, co podsycał Dave, jednocześnie bogacąc się na dorobku Kurta. Przez 27 lat! Mam tego dość. Najmilszy facet w rocku? Nie.

Następnie napisała słowa skierowane pod adresem Trenta Reznora:

Nigdy nie widziałam takiego wykorzystywania dzieciaków, nawet 12-letnich dziewczynek, jak w przypadku jego i jego ekipy. Wszyscy członkowie Hole byli tego świadkami. Pieprz się Trent Reznor, Nine Inch Nails i Foo Fighters. Mam nadzieję, że mój przykład pomoże ich powstrzymać, jak i uchroni inne kobiety (i mężczyzn) przed takim maltretowaniem w przyszłości. Seksualnym, duchowym i finansowym.

Nie wiadomo, dlaczego Courtney usunęła ten post. Ani Dave Grohl ani Trent Reznor go nie skomentowali.

fot. Manfred Werner – Tsui

KOMENTARZE

Przeczytaj także