Cristina Scabbia (Lacuna Coil): Nadeszły mroczne czasy dla muzyki

/ 23 marca, 2020

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 sprawiła, że muzycy na całym świecie musieli odwołać zaplanowane koncerty. Wokalistka włoskiego zespołu metalowego Lacuna Coil przyznaje, że nadeszły mroczne czasy dla muzyki, ale twierdzi, że jest optymistką.

W wywiadzie dla magazynu „Kerrang!” Cristina Scabbia powiedziała:

To bardzo mroczne czasy dla muzyki i sztuki. Większość zespołów żyje dzisiaj z koncertów. Musimy pracować, żeby przeżyć. Wiem, że inne zespoły straciły mnóstwo pieniędzy i będzie im ciężko wrócić do gry, bo sytuacja nie wróci do normy z dnia na dzień. Fani mogą nie mieć pieniędzy, bo nie mają pracy. Będzie bardzo ciężko, ale staram się być pozytywna, bo kiedy sięgniesz dna, możesz iść już tylko w górę.

%%REKLAMA%%

Zespół Lacuna Coil pochodzi z północy Włoch, które zostały najmocniej dotknięte przez epidemię koronawirusa.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także