Cuba Gooding Jr. został oskarżony o gwałt

/ 19 sierpnia, 2020

Jak donosi amerykański serwis Page Six, Cuba Gooding Jr. oskarżony został o dwukrotne zgwałcenie kobiety w nowojorskim hotelu. Do zdarzenia miało dojść w 2013 roku. Poszkodowana postanowiła wystosować oskarżenie przeciwko aktorowi.

Twierdzi, że spotkali się w sekcji VIP klubu Greenwich Village w sierpniu 2013 rok. Gooding miał zaprosić ją na kolejnego drinka w hotelu Soho, a ta się na to zgodziła. Zanim jednak udali się do baru, aktor powiedział, żeby wstąpili do jego pokoju, ponieważ chce się przebrać. Wtedy miało dojść do gwałtu. Kobieta poinformowała, że nie zgodziła się na stosunek, ale Gooding nic sobie nie robił z jej protestów. Jak przekonuje, została dwukrotnie zgwałcona. Kobieta domaga się rozprawy sądowej i odszkodowania.

Zarzuty są całkowicie fałszywe. Siedem lat temu nie została wniesiona żadna skarga

– powiedział Mark Heller, adwokat Goodinga.

To najpoważniejszy, ale nie jedyny zarzut, który ciąży na Goodingu. W ubiegłym roku trzy kobiety oskarżyły go o w sumie sześć wykroczeń dotyczących wykorzystywania seksualnego. Sprawa trafiła do sądu.

%%REKLAMA%%

52-letni Cuba Gooding Jr. to zdobywca Oscara z drugoplanową rolę w filmie „Jerry Maguire” z 1996 roku. W swojej bogatej karierze zagrał ponadto w takich filmach jak „Wyścig szczurów”, „American Gangster”, „Między piekłem a niebem”, „Siła i honor” czy „Pearl Harbor”

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także