Czad Festiwal 2017 z ostatnim ogłoszeniem

/ 1 sierpnia, 2017

Czad Festiwal ogłosił ostatnich artystów jacy zaprezentują się na tegorocznej edycji festiwalu. Do gwiazd EDM dołączą Bassjackers, Chocolate Puma, Steff Da Campo, Brooks i Jonas Aden, zaś polską scenę reprezentować będą Armia, Diversity, Vavamuffin, Power of Trinity, Eastwest Rockers i De Łindows. Z kolei Jolly Jackers i Firkin to europejskie zespoły, których pełna energii muzyka doskonale wpisuje się w czadową końcówkę lata.

Tegoroczny Czad Festiwal odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia Arena Park Straszęcinie. Będzie to już piąta edycja tej imprezy. Dlatego też festiwal będzie trwał aż 5 dni, koncerty odbywać się będą na 5 scenach i ma zagrać ponad 50 wykonawców.

Oprócz wykonawców dzisiaj ogłoszonych, na festiwalu zagrają także m.in.: The Offspring, Billy Talent, Blind Guardian, Bastille, Epica, Sonata Arctica, Edguy, Kensington, Totentanz, Zebrahead, Dubioza Kolektiv, Anti-Flag, Acid Drinkers, Big Cyc, Coma, Hunter, Lady Pank (akustycznie), Trzynasta Samo w Południe czy Nocny Kochanek.

Bilety na Czad Festiwal są dostępne na stronie organizatora. Ceny wahają się od 159 do 299 zł. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także