Czerwcowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 1 czerwca, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił czerwcowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Czerwcowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 1 czerwca znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

CZERWCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w czerwcu?

18-stronicową wkładkę najnowszego „Teraz Rocka” poświęciliśmy kultowej formacji Toto. Założony w 1977 roku amerykański zespół ma na koncie dziesiątki albumów studyjnych, koncertowych i kompilacji. Zrecenzowaliśmy je. Opisaliśmy również burzliwą oraz pełną wzlotów i upadków historię jednego z najważniejszych zespołów w historii muzyki rockowej.

Na okładce inna ikona – David Coverdale, lider grupy Whitesnake. Grupy, która już za kilkanaście dni przyjedzie do Polski, żeby dać prawdopodobnie ostatni koncert nad Wisłą w swojej karierze. Wśród artykułów również te poświęcone Running Wild, Pidżamie Porno czy U2.

Sporo dzieje się w dziale z wywiadami. Nasi redaktorzy przepytali członków takich formacji jak Judas Priest, Def Leppard, Simple Plan, The Dead Daisies, Three Days Grace czy Decapitated. Na nasze pytania odpowiedzieli ponadto Youngblud i Patrycja Markowska.

W końcu więcej dzieje się w relacjach z koncertów. Przybyliśmy, wysłuchaliśmy i opisaliśmy występy takich zespołów jak Skunk Anansie, The Sisters of Mercy, T. Love czy w końcu Igorrr. To i znacznie więcej znajdziecie w czerwcowym „Teraz Rocku”, który już dostępny jest w sprzedaży.

KOMENTARZE

Przeczytaj także