Czerwcowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ!]

/ 26 maja, 2021

Do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce, naszego sklepu internetowego oraz e-Kiosku trafił właśnie czerwcowy „Teraz Rock”. O czym piszemy w nowym numerze miesięcznika?


Czerwcowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 26 maja znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

CZERWCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

O czym piszemy w czerwcu?

Obszerną, bo aż 22-stronicową wkładkę „Teraz Rocka” poświęciliśmy prawdziwej legendzie polskiego rocka, formacji Voo Voo. Recenzje wszystkich wydawnictw, historia zespołu, ciekawostki i znacznie więcej. To lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników twórczości Wojciecha Waglewskiego, założyciela i lidera zespołu istniejącego od 1985 roku.

Na okładce natomiast inna ikona, ale tym razem niemieckiego metalu. Zespół Helloween już 18 czerwca opublikuje nowy album zatytułowany po prostu „Helloween”. Będzie to płyta wyjątkowa również dlatego, że nagrana wraz z powracającymi do studia wraz z zespołem Kai Hansenem oraz Michaelem Kiske. To właśnie ten drugi wraz z Michaelem Weikathem odpowiedzieli na nasze pytania. Te skupiły się oczywiście na nowej płycie, ale nie tylko!

Skoro o wywiadach mowa, nasi redaktorzy przepytali członków takich zespołów jak Ira, The Offspring, Me And That Man czy Dead Can Dance. Jeśli natomiast chodzi o solistów, na pytania odpowiedzieli między innymi Daria Zawiałow, Michał Łapaj i Rory Graham znany jako Rag’n’Bone Man.

Nie mniej ciekawie jest w artykułach! Oczywiście opowiedzieliśmy niesamowicie ciekawą „Historię rocka” z roku 1974. Poza tym teksty o Iron Maiden i ich płycie „Brave New World”, AFI, Breakout oraz Royal Blood. Jeśli chodzi o zestawienia, to polecić możemy „20 najlepszych albumów z przeróbkami”. Nie zabrakło w nim niespodzianek!

KOMENTARZE

Przeczytaj także