Czerwcowy „Teraz Rock” już w sprzedaży. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

/ 31 maja, 2017

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Przede wszystkim o zespole HIM, który zapowiedział jakiś czas temu, że kończy karierę. W listopadzie muzycy zagrają jeden, pożegnalny koncert, który odbędzie się w Warszawie. W związku z tym postanowiliśmy przygotować 10-stronicową wkładkę poświęconą właśnie fińskiej formacji, która istnieje nieprzerwanie od 1991 roku. Dowodzona przez Ville Valo grupa nagrała w sumie osiem albumów długogrających.

„Żyjemy w zwariowanych czasach” – to słowa Rudolfa Schenkera, muzyka grupy Scoprions, która pojawiła się na naszej okładce. Wywiad z zespołem przeprowadziliśmy przed koncertem niemieckiej formacji na Life Festival Oświęcim 2017. Muzyk mówił jednak nie tylko o zbliżającym się występie, ale również o ostatniej płycie i planach na przyszłość.

Na nasze pytania odpowiedział Kazik Staszewski, który kilkanaście dni temu opublikował nowy album zatytułowany „Tata Kazika kontra Hedora” i to właśnie o nim postanowił nam opowiedzieć. Jednym z bohaterów nowego „Teraz Rocka” jest również Arkadiusz Jakubik – lider zespołu Dr Misio – o którym głośno ostatnio zrobiło się w związku z opolskim festiwalem. Przypytaliśmy również muzyków z takich grup jak: Kasabian, Papa Roach, Nick Cave And The Bad Seeds, Dream Theater czy Ayreon.

Kilka miesięcy temu na łamy pisma wróciła rubryka „Strip-tease”, w której umożliwiamy Wam zadawanie pytań znanym i cenionym polskim artystom. Pierwszym po powrocie rubryki gościem był Organek Organek, w czerwcu natomiast na Wasze pytanie odpowiedział lider LuxtorpedyRobert „Litza” Friedrich. Pojawiło się wiele naprawdę ciekawych pytań, na które wokalista – czy chciał czy nie – musiał odpowiedzieć.

To i wiele więcej znajdziecie w nowym numerze naszego pisma!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także