Czerwcowy „Teraz Rock” od środy w kioskach [ZAPOWIEDŹ]

/ 25 maja, 2021

Helloween, Voo Voo, The Offspring, Ira, Breakout, Royal Blood, Me Ant That Man… to tylko niektórzy wykonawcy, o których piszemy w najnowszym „Teraz Rocku”!


Obszerną, bo aż 22-stronicową wkładkę czerwcowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy prawdziwej legendzie polskiego rocka, formacji Voo Voo. Recenzje wszystkich wydawnictw, historia zespołu, ciekawostki i znacznie więcej. To lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników twórczości Wojciecha Waglewskiego, założyciela i lidera zespołu istniejącego od 1985 roku.

Na okładce natomiast inna ikona, ale tym razem niemieckiego metalu. Zespół Helloween już 18 czerwca opublikuje nowy album zatytułowany po prostu „Helloween”. Będzie to płyta wyjątkowa również dlatego, że nagrana wraz z powracającymi do studia wraz z zespołem Kai Hansenem oraz Michaelem Kiske. To właśnie ten drugi wraz z Michaelem Weikathem odpowiedzieli na nasze pytania. Te skupiły się oczywiście na nowej płycie, ale nie tylko!

Skoro o wywiadach mowa, nasi redaktorzy przepytali członków takich zespołów jak Ira, The Offspring, Me And That Man czy Dead Can Dance. Jeśli natomiast chodzi o solistów, na pytania odpowiedzieli między innymi Daria Zawiałow, Michał Łapaj i Rory Graham znany jako Rag’n’Bone Man.

Nie mniej ciekawie jest w artykułach! Oczywiście opowiedzieliśmy niesamowicie ciekawą „Historię rocka” z roku 1974. Poza tym teksty o Iron Maiden i ich płycie „Brave New World”, AFI, Breakout oraz Royal Blood. Jeśli chodzi o zestawienia, to polecić możemy „20 najlepszych albumów z przeróbkami”. Nie zabraknie w nim niespodzianek!

Czerwcowy „Teraz Rock” będzie dostępny w kioskach oraz naszym e-sklepie od 26 maja!

KOMENTARZE

Przeczytaj także