Czerwcowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 30 maja, 2022

Toto, Judas Priest, Def Leppard, Whitesnake, Decapitated, Yungblud i inni będą bohaterami najnowszego „Teraz Rocka”, który w środę trafi do sprzedaży.


18-stronicową wkładkę najnowszego „Teraz Rocka” poświęciliśmy kultowej formacji Toto. Założony w 1977 roku amerykański zespół ma na koncie dziesiątki albumów studyjnych, koncertowych i kompilacji. Zrecenzowaliśmy je. Opisaliśmy również burzliwą oraz pełną wzlotów i upadków historię jednego z najważniejszych zespołów w historii muzyki rockowej.

Na okładce inna ikona – David Coverdale, lider grupy Whitesnake. Grupy, która już za kilkanaście dni przyjedzie do Polski, żeby dać prawdopodobnie ostatni koncert nad Wisłą w swojej karierze. Wśród artykułów również te poświęcone Running Wild, Pidżamie Porno czy U2.

Sporo dzieje się w dziale z wywiadami. Nasi redaktorzy przepytali członków takich formacji jak Judas Priest, Def Leppard, Simple Plan, The Dead Daisies, Three Days Grace czy Decapitated. Na nasze pytania odpowiedzieli ponadto Youngblud i Patrycja Markowska.

W końcu więcej dzieje się w relacjach z koncertów. Przybyliśmy, wysłuchaliśmy i opisaliśmy występy takich zespołów jak Skunk Anansie, The Sisters of Mercy, T. Love czy w końcu Igorrr. To i znacznie więcej znajdziecie w czerwcowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi już 1 czerwca.

Zapraszamy do kiosków i naszego sklepu internetowego!

KOMENTARZE

Przeczytaj także