Czerwcowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 27 maja, 2018

Zespół A Perfect Circle nie tylko opublikował w ubiegłym miesiącu album „Eat the Elephant”, ale również zapowiedział europejską trasę koncertową, która obejmowała będzie jeden koncert w Polsce – odbędzie się on w połowie grudnia w Krakowie. W tych okolicznościach 10-stronicowa wkładka, którą znajdziecie w czerwcowym „Teraz Rocku”, a która dotyczyła będzie właśnie A Perfect Circle, jest wyborem w pełni uzasadnionym. Historia zespołu, ciekawostki, recenzje wszystkich wydawnictw i wiele więcej – gratka dla fanów formacji!

Iron Maiden rozpoczęli trasę Legacy Of The Beast

Kolejnym bohaterem nowego numeru, o którym zdecydowanie warto wspomnieć jest Paweł Małaszyński, który został kolejnym już bohaterem rubryki „Strip-tease”. Oznacza to, że odpowiedział on na zadane przez Was pytania, w których mogliście poruszyć dowolny temat i chętnie z tej możliwości korzystaliście. Aktor i wokalista Cochise musiał zmierzyć się z wieloma trudnymi pytaniami i niekiedy był rozbrajająco szczery. To pozycja obowiązkowa czerwcowego „Teraz Rocka”.

Wśród przepytanych przez nas muzyków znaleźli się chociażby Carlos Santana, Arek Jakubik, Przemek Myszor z Myslovitz, Jean-Jacques Burnel z The Stranglers, Tony Levin z King Crimson czy Mariusz Duda z Lunatic Soul. Artykuły natomiast poświęciliśmy kilku wybitnym wykonawcom – zespołom Dżem, Metallica, Guns N’ RosesObywatelowi G.C., a także Jarosławowi Kisińskiemu.

Powoli zbliża się okres największych imprez i najciekawszych festiwali, ale już w czerwcowym numerze znajdziecie sporo ciekawych relacji. Nasi dziennikarze pojawili się chociażby na festiwalu Zew się budzi, obejrzeli występy legendarnych Fisha, Midge'a Ure’a, Steve’a Rothery’ego czy Ritchiego Blackmore’a wraz z zespołem Rainbow.

Czerwcowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży w najbliższą środę, 30 maja. Będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, naszym sklepie internetowym i e-Kiosku. Poznacie go po okładce, która widnieje poniżej:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także