Czy Hellyeah zakończy działalność? Gitarzysta odpowiada na to pytanie [TYLKO U NAS]

/ 28 sierpnia, 2019

We wrześniu ukaże się nowy album Hellyeah, zatytułowany „Welcome Home”. Płyta powstała jeszcze przed śmiercią perkusisty Vinniego Paula w 2018 roku, zespół promuje ją na koncertach z perkusistą Royem Mayorgą. Ale czy grupa wyobraża sobie nagranie kolejnego albumu już bez Vinniego? Zapytaliśmy o to gitarzystę, Toma Maxwella.

Posłuchaj utworu zapowiadającego nową płytę Hellyeah

Tom Maxwell odpowiedział:

Szczerze mówiąc nie znam na to odpowiedzi. To nasza pierwsza trasa od odejścia Vinniego. Płyta dopiero się ukazuje, single sobie radzą dobrze, wszystko się układa. Ale nie potrafię aż tak daleko wybiegać w przyszłość. Myślę, że o naszym dalszym losie zadecyduje ten cykl koncertowy. Mogę powiedzieć tylko, że chcemy grać najwięcej jak możemy. Chcemy wrócić do Polski. Byliśmy tam raz (31 marca 2017 z Heaven Shall Burn i Kornem w roli gwiazdy – przyp. rf), ale to za mało! Podoba mi się pomysł napisania nowych piosenek i nagrania kolejnej płyty, ale czy będziemy w stanie sprostać temu wyzwaniu na płaszczyźnie emocjonalnej? To dobre pytanie.

Cały wywiad z Tomem Maxwellem znajdziecie we wrześniowym numerze „Teraz Rocka”, który właśnie trafił do sprzedaży.

Najnowsze wydawnictwo grupy Hellyeah zatytułowane „Welcome Home” do sprzedaży trafi 27 września nakładem Eleven Seven Music. Zespół opublikował w sieci zapowiadający płytę utwory „333”, „Oh My God” i „Welcome Home”.

%%REKLAMA%%

Tracklista „Welcome Home”:

 1. 333
 2. Oh My God
 3. Welcome Home
 4. I'm the One
 5. Black Flag Army
 6. At Wick's End
 7. Perfect
 8. Bury You
 9. Boy
 10. Sky and Water
 11. Irreplaceable

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także