Daria Zawiałow zagra w Stodole. Trasa „Metropolis… wojen nie będzie” uzupełniona

/ 7 września, 2022

Na liście jesiennych koncertów Darii Zawiałow pojawiły się kolejne występy. Między innymi w stołecznej Stodole.


Tytuł jesiennej trasy sam w sobie wiele już zdradza. Rzeczywiście będzie to pożegnanie z projektem „Wojny i noce”, ale nie tylko… Trasa „Metropolis… wojen nie będzie” to pożegnanie Darii ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok!

A skoro nie będziemy widzieć się dłużej, to wypadałoby pożegnać się nie tylko materiałem z ostatniego albumu. Dlatego też w repertuarze koncertowym fani znajdą piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli z „A Kysz!” i „Helsinki”. Przekrojowo ujęta setlista będzie miała wspólny mianownik w postaci nowych aranżacji.

Daria Zawiałow zapowiada ponadto moc niespodzianek:

Nie ukrywam, smutno troszkę, że po tej trasie nastąpi dłuższa przerwa koncertowa, ale tym samym wierzę, że będą to wyjątkowe spotkania. Będą goście, będą niespodzianki, będzie mrocznie, Akyszowo, Helsinkowo, Wojennie i nie tylko.

Zatem bądźcie z nami!

Trasa koncertowa „Metropolis… wojen nie będzie” poszerzona została o kolejne koncerty, a jeden z nich odbędzie się 10 grudnia w warszawskiej Stodole. Bilety na ten występ dostępne są w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej: stodola.pl oraz ticketclub.pl.

Pełna lista koncertów w związku z „Metropolis… wojen nie będzie”:

KOMENTARZE

Przeczytaj także