Dave Grohl (Foo Fighters). Czy wystąpi na 59. Grammy Awards?

/ 3 lutego, 2017

Dave Grohl ma bardzo dobrą historię z Grammy Awards i kilka występów na tej ceremonii. W swojej kolekcji posiada 15 statuetek za działalność w Foo Fighters (m.in. 4 statuetki za „Best Rock Album”) i Nirvanie.

Foo Fighters z planami na 2017 rok

W historii Grammy Awards Dave Grohl wystąpił solo m.in. z Paulem McCarney’em, Preservation Hall Jazz Band, a także z Trentem Reznorem, Queeens Of The Stone Age, czy Daft Punk. Ze swoim zespołem Foo Fighters zagrał z Chick Corea, My Grammy Moment Orchestra i Deadmau5.

Jak poinformowano w The Pulse Of Radio, Dave Grohl nie pojawi się na 59. rozdaniu nagród Grammy Awards. W oświadczeniu napisano:

Z początkiem tygodnia ogłosiliśmy, że Dave Grohl wystąpi z Anderson .Paak i A TRIBE CALLED QUEST. Muzyk nie będzie częścią wystąpienia. Niestety nasze ogłoszenie zostało wydane zbyt wcześnie. W imieniu The Recording Academy i AEG Ehrlich Productions szczerze przepraszamy wszystkie zainteresowane strony za nasz błąd.

W tym roku na rozdaniu Grammy Awards zapowiedziano występ MetallicaAdeleJohn LegendBruno MarsCarrie Underwood oraz Keith Urban.

Foo Fighters: Rope

GW

KOMENTARZE

Przeczytaj także