Dave Grohl (Foo Fighters) poprowadził talk show [WIDEO]

/ 1 listopada, 2017

Dave Grohl poprowadził wtorkowe wydanie talk show „Jimmy Kimmel Live”. Wokalista Foo Fighters wystąpił przebrany za innego słynnego prowadzącego talk show, Davida Lettermana.

Ozzy Osbourne wystąpi w Polsce

Dave Grohl zastąpił prowadzącego Jimmy’ego Kimmela, którego syn przechodzi operację serca. W programie wystąpiła Kirsten Bell oraz Alice Cooper. Jedną z atrakcji było wykonanie przez Bell i Grohla utworu z filmu „Kraina lodu” połączonego z „Enter SandmanMetalliki.

Dave Grohl poprowadził także zwyczajowy monolog na początku programu, który także możecie obejrzeć poniżej.

Poniżej natomiast możecie obejrzeć wywiad z Alice Cooperem, który opowiada o paranormalnym doświadczeniu, jakie przydarzyło mu się z Joe Perrym z Aerosmith.

Foo Fighters w Akropolu

10 listopada swoją premierę będzie miał wyjątkowy koncertowy film sygnowany nazwą Foo Fighters, który został zarejestrowany w Grecji na ateńskim Akropolu w lipcu tego roku. W sieci pojawił się właśnie fragment z tego występu.

Dzieło jest częścią serii zatytułowanej „Landmarks Live in Concert” emitowanej przez stację telewizyjną PBS, w ramach której rejestrowane (a później emitowane) są koncerty różnych wykonawców zagrane w różnych historycznych miejscach.

W ciągu ostatnich 20 lat zrobiliśmy wiele szalonych rzeczy, ale myślę, że to może być ta najbardziej szalona w historii Foo Fighters

– stwierdził Dave Grohl, lider zespołu.

Gospodarzem każdego odcinka jest z kolei perkusista znany z zespołu Red Hot Chili Peppers, Chad Smith, który z każdym wykonawcą biorącym udział w tym przedsięwzięciu przeprowadza wywiad.

Dawno nikt nie kołysał tak Akropolem – od około 2500 lat. To było niesamowite doświadczenie, coś specjalnego, ponieważ mogłem spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi, muzykami potężnego Foo Fighters

– powiedział Smith.

Z kolei twórcą i reżyserem serii „Landmarks Live in Concert” jest Daniel E Catullo III, który dodał:

Współpraca z Foo Fighters była wspaniałym doświadczeniem i nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą to show. Pod względem logistycznym, produkcyjnym, było to największe przedsięwzięcie, jakie kiedykolwiek zrobiłem. Prawie rok planowania, setka osób biorąca w tym udział, koordynacja pracy z rządem Grecji, główna logistyka, współpraca z zespołem, umieszczenie rockowego show w starożytnym amfiteatrze. Energia tłumu oraz możliwość zobaczenia grupy, która występuje w miejscu historycznym jest czymś, czego nigdy w życiu nie zapomnę. Był to jeden z najbardziej niesamowitych momentów mojego życia.

Pierwszy odcinek „Landmarks Live in Concert” został wyemitowany w styczniu tego roku, wówczas Alicia Keys zagrała w kilku miejscach w Nowym Jorku. Innymi wykonawcami, którzy wystąpili w serii byli chociażby Brad Paisley, który wystąpił na Uniwersytecie West Virginia, z koei Andrea Bocelli zaśpiewał we florenckim Pallazo Veccio.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także