Dave Grohl (Foo Fighters) zorganizował barbeque dla strażaków [FOTO]

/ 13 listopada, 2018

Pożary w Kalifornii pochłonęły ponad 100 tysięcy akrów ziemi i zmusiły do ewakuacji tysiące mieszkańców. Zginęły w nich co najmniej 42 osoby. Zagrożone są między innymi luksusowe osiedla w Malibu. Swoje domy stracili już między innymi Fred Durst z Limp Bizkit, Neil Young i Miley Cyrus.

Dave Grohl chce grać na perkusji w AC/DC

Lider Foo Fighters, Dave Grohl, postanowił podziękować strażakom za ich odwagę i trud, organizując dla nich barbeque. Dave wpadł na imprezę do remizy strażackeij, a oni udostępnili pamiątkowe zdjęcie na swoim Instagramie, pisząc:

Wspaniale, że odwiedził nas Dave Grohl z Foo Fighters. Przyrządził dla nas swoje Backbeat BBQ. Dzięki Dave! Było wspaniale.

Dave Grohl lubi spełniać marzenia. Niedawno, podczas koncertu Foo Fighters w Minneapolis, podczas wykonywania utworu „La Dee Da” pod sceną dostrzegł niewidomego chłopca i zaprosił go na scenę – młody człowiek wraz z rodzicami zostali przeprowadzeni przez ochronę na prawą część sceny, gdzie spędzili resztę koncertu.

W pewnej chwili Grohl podszedł do chłopca i pozwolił mu dotknąć gitary. Pod wpisem dotyczącym tych niezwykłych wydarzeń w serwisie Consequence Of Sound wypowiedziała się mama chłopca, Stacy Anderson:

Dziękuję za udostępnienie. Jestem mamą Owena. Owen faktycznie jest niewidomy, ale również ma autyzm i chorobę Leśniowskiego-Crohna, a także zaburzenia rozwojowe. Owen kocha koncerty. Podczas koncertu nie był zmęczony, lubi po prostu być z przodu, a my trzymamy go na zmianę, żeby mógł tańczyć. Dave Grohl i cała ekipa była niesamowicie miła dla naszej rodziny

– napisała matka chłopca.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także