Dave Grohl zarzucił Taylor Swift, że gra z playbacku. Ona odpowiedziała mu na koncercie

/ 25 czerwca, 2024


Dave Grohl i Taylor Swift wymienili potyczkę słowną na swoich koncertach w Londynie.


Miniony weekend w Londynie był bardzo atrakcyjny koncertowo. Gdy na London Stadium grał Foo Fighters, na Wembley Stadium grała Taylor Swift. Koncerty obu gwiazd przyciągnęły tłumy fanów.

Podczas koncertu Foo Fighters Dave Grohl nawiązał do trasy koncertowej Taylor Swift mówiąc:

Gra trasę Eras. Nie chcesz paść ofiarą gniewu Taylor Swift. Nazwaliśmy naszą trasę Errors Tour, bo przeżyliśmy kilka er i popełniliśmy parę błędów. Dlatego, bo gramy na żywo. Tak tylko mówię. Jeśli lubicie rock’n’rollową muzykę na żywo to trafiliście w dobre miejsce.

@strettyend 'That's because we actually play live! Whaaaat?!? Dave Grohl insinuates Taylor Swift does not play live! #davegrohl #foofighters #foofighterstour #erastour #taylorswift #London ♬ original sound – strettyend
https://www.tiktok.com/@strettyend/video/7383465201745628448

Taylor Swift nawiązała do słów Dave’a podczas kolejnego koncertu w Londynie, ale nie uciekała się do uszczypliwości. Przedstawiając swój zespół powiedziała:

Członkowie mojego zespołu będą grali na żywo przez 3,5 godziny. Zasługują na uznanie i to bardzo.

Zarówno Foo Fighters i Taylor Swift niedługo zagrają w Polsce. Foo Fighters będą gwiazdą Open’er Festival, 3 lipca w Gdyni, a Taylor Swift zagra na stadionie PGE Narodowy 1, 2 i 3 sierpnia.

KOMENTARZE

Przeczytaj także