Dave Mustaine (Megadeth) fabrykuje bzdury? Zarzuca mu to menadżer byłego perkusisty

/ 13 października, 2020


Menadżer byłego perkusisty Megadeth twierdzi, że Dave Mustaine w nowej książce przekłamuje rzeczywistość.


Z ostrą reakcją spotkała się książka „Rust In Peace: The Inside Story Of The Megadeth Masterpiece”, w której Dave Mustaine opowiada o kulisach powstawania albumu „Rust In Peace”.

Robert Bolger, menadżer nieżyjącego już perkusisty Nicka Menzy, twierdzi, że w książce relacje zespołu z perkusistą zostały przekłamane.

Bolger opublikował post, w którym pisze:

Niektóre treści zawarte w tej książce i prasie o Nicku to sfabrykowane bzdury, które mają na celu wyłącznie sprzedaż większej liczby egzemplarzy. Rodzina Menzy nie została poinformowana o tym, że powstaje jakaś książka, nikt nie zapytał jej o komentarz, ani nie przesłał egzemplarza. Ciekawe dlaczego? Dave i Junior nie byli dobrymi przyjaciółmi z Nickiem, niezależnie co sami twierdzą teraz, gdy Nicka już nie ma i nie może im odpowiedzieć. Dave nie był miły dla Nicka niedługo przed jego śmiercią. Ten akt zdrady to potężny cios dla Nicka, jego rodziny, przyjaciół i fanów. Mam dowody pod postacią e-maili i SMS-ów, które nie zostały opublikowane w książce Nicka z szacunku dla spuścizny zespołu. Prawda zostanie wyjawiona w dwóch odsłonach filmu dokumentalnego o Nicku, nad którym trwają prace.

Nick Menza grał w Megadeth w latach 1989-1998, a potem jeszcze krótko w 2004. Perkusista zmarł w 2016 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także