Dave Mustaine opowiada, jak zaprosił Slasha do Megadeth

/ 30 marca, 2019

Niewiele brakowało, a Slash mógłby zostać gitarzystą Megadeth. Dave Mustaine zaprosił go do grania w jego zespole, ale Slash nie skorzystał z zaproszenia.

W wywiadzie dla „Appetite For Distortion” Dave Mustaine wspomina:

Jesteśmy ze Slashem bliskimi przyjaciółmi. Dostał kiedyś zaproszenie do gry w Megadeth. Kilka razy grał z Davidem Ellefsonem i zawsze dobrze się przy tym bawili.

Bardzo mu się podobała gra z Davidem i podobał mu się pomysł gry ze mną, ja też myślałem, że to świetny pomysł.

Dostał więc zaproszenie dołączenia do zespołu, ale nie skorzystał z niego. Pozostaliśmy jednak świetnymi przyjaciółmi. Nie widujemy się często, ale mamy do siebie głęboki wzajemny szacunek.

%%REKLAMA%%

Megadeth, Metallica i inni w nowym filmie dokumentalnym

Członkowie takich zespołów, jak Metallica, Slayer, Megadeth czy Testament wystąpili w filmie „Murder in the Front Row: The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story”, opowiadającym o powstawaniu kalifornijskiej sceny thrashmetalowej. Dostępny jest już oficjalny zwiastun filmu.

Film w reżyserii Adama Dubina będzie miał swoją premierę 20 kwietnia 2019 roku w San Francisco. Premierze filmu towarzyszyć będzie występ supergrupy Metal Allegiance, w skład której wejdą członkowie Megadeth i Testament. Film oparty jest na książce „Murder in the Front Row” z 2012 roku Briana Lew i Haralda Oimoena.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także