Dave Navarro nadal nie może wrócić na scenę. Jane’s Addiction ogłosił zastępstwo

/ 28 stycznia, 2023


Jane’s Addiction napisał, kto zagra na gitarze na najbliższych koncertach zespołu.


Dave Navarro wciąż zmaga się ze skutkami długiego COVID i nie będzie w stanie zagrać na najbliższych koncertach Jane’s Addiction. Zespół poinformował, kogo zobaczymy z nim na gitarze.

Członkowie Jane’s Addiction napisali:

Chcielibyśmy odnieść się do pytań dotyczących Dave’a i nadchodzących koncertów. Jako zespół mamy się dobrze, tworzymy nową muzykę i jesteśmy blisko jak nigdy. Mamy nadzieję, że Dave do nas dołączy, gdy będzie czuł się dobrze i będzie gotowy. W najbliższej przyszłości na koncertach jego miejsce zajmie Josh Klinghoffer.

O swojej chorobie Dave Navarro poinformował kilka miesięcy temu:

Tak, jestem jedną z tych osób, które dotknął długi COVID. Jestem chory od grudnia (2021 – red.) i wrócę do pełni sił… nie wiadomo kiedy. Jeśli ktoś z was cierpi z powodu długotrwałych objawów długo po tym, jak testy dają wynik negatywny, nie jesteście sami. Zmęczenie i odosobnienie jest okropne, ale starajcie się spędzać czas z tymi, których kochacie i być kreatywnymi. W ten sposób staram się to przetrwać. Robię dużo ćwiczeń duchowych, medytuję i uprawiam jogę, co mi pomaga. Wrócę do zdrowia, tylko nie wiem kiedy.

Ostatni album Jane’s Addiction ukazał się w 2011 roku pod tytułem „The Great Escape Artist”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także