David Draiman (Disturbed) podda się zabiegowi chirurgicznemu

/ 2 marca, 2019

David Draiman cierpi na przewlekłe infekcje zatok. Wokalista Disturbed wyjawił, że będzie musiał poddać się zabiegowi septoplastyki, polegającym na korekcji skrzywienia przegrody nosowej.

David Draiman (Disturbed): Rock nie jest martwy

W wywiadzie dla iHeartRadio David Draiman przyznał, że prześladują go częste infekcje zatok:

Ledwo co wyzdrowiałem po zapaleniu płuc a rozwinęła się u mnie infekcja zatok, z którą ciągle się zmagam. Gdy będę miał kilka miesięcy wolnego poddam się zabiegowi septoplastyki. Już kiedyś jeden taki przeszedłem, bo miałem bardzo skrzywioną przegrodę nosową. Miałem złamany nos ze trzy razy i jest w nim pełno różnych odłamków. Muszę to naprawić, bo inaczej infekcje zatok będą ciągle powracały, a mam już ich dość.

Mamy nadzieję, że zabieg nie pokrzyżuje planów koncertowych Disturbed. Na 20 czerwca zaplanowany jest koncert zespołu na warszawskim COS Torwar.

%%REKLAMA%%

Disturbed ogłosili światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album „Evolution” oraz pochodzący z niego singiel „Are You Ready", który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie.

„Evolution World Tour” to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. „Down With The Sickness”, „Inside The Fire” czy „The Sound Of Silence”. Najnowszy album został nagrany w Vegas z Kevinem Churko, który wyprodukował również wydany w 2015 roku album „Immortalized“.

rf | fot. Sven Mandel

KOMENTARZE

Przeczytaj także