David Ellefson (Megadeth) w Polsce z wyjątkowej okazji

/ 7 sierpnia, 2018

David Ellefson ruszy w trasę pod hasłem „Basstory: An Intimate Evening Of Riffs And Repartee With David Ellefson”. Nie będzie to jednak typowa trasa koncertowa, a seria spotkań z fanami, podczas której basista Megadeth będzie grał, rozmawiał z fanami i opowiadał o swoim życiu. W ramach tej krótkiej trasy Ellefson zjawi się na jednym występie w Polsce – 22 października będzie go można spotkać w Riff Megastore w Warszawie.

Megadeth prosi fanów o zaprojektowanie plakatu

Trasa „Basstory: An Intimate Evening Of Riffs And Repartee With David Ellefson” obejmuje zaledwie kilka występów w Europie. Część z nich to spotkania prywatne, na które bilety nie są dostępne w ogólnej sprzedaży. Na szczęście występ Ellefsona w Warszawie jest otwarty i już można kupować na niego bilety w cenie 100 PLN.

Nowa płyta Megadeth już wkrótce!

Tymczasem grupa Megadeth przymierza się do nagrania nowego albumu, następcy znakomicie przyjętej „Dystopii” z 2016 roku. Nie tak dawno, w jednym z wywiadów, Dave Mustaine wyjawił jego pierwsze szczegóły. Frontman Megadeth powiedział:

Zbieramy nową muzykę na Dropboksie, a część z rzeczy, które gra Dirk [Verbeuren, perkusista – przyp. rf] jest przerażająca. Nigdy wcześniej nie mieliśmy w naszej muzyce tego typu blastów.

Niektóre partie perkusji są powalające. Dzięki nim staję się jeszcze lepszym gitarzystą, co jest wspaniałe. Nigdy jednak nie sądziłem, że jeszcze będziemy grali tak szybko i agresywnie.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy ukaże się nowy album, ale Mustaine wyjawił, że chciałby, aby stało się to najpóźniej w kwietniu 2019 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także