Dawid Podsiadło na żywo w niezwykłym klipie [WIDEO]

/ 29 maja, 2020

We wrześniu 2019 roku Dawid Podsiadło wystąpił na wypełnionym po brzegi stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Jego występ oglądało ponad 50 tysięcy osób, a niezwykłą atmosferę wieczoru przypomina jego najnowszy klip.

Dawid Podsiadło opublikował koncertowy teledysk do utworu „Nieznajomy”. Pochodząca z jego pierwszej solowej płyty piosenka została odśpiewana chóralnie przez publiczność. Klip możecie obejrzeć poniżej.

Dawid mówi:

Wszystkim którzy byli na wrześniowym koncercie w Warszawie chcemy przypomnieć wyjątkową atmosferę tego wydarzenia i choć obraz tego nie oddaje, mamy nadzieję że przywoła wspomnienia tego wieczoru.

%%REKLAMA%%

Latem tego roku Podsiadło miał zaplanowane kolejne koncerty stadionowe, jednak zakaz organizacji imprez masowych zmusił go do zmiany planów. Wszystkie koncerty zostały przełożone na czerwiec 2021 roku. Zakupione bilety zachowują ważność.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także