Dawid Podsiadło ogłasza imponującą listę gości na koncertach stadionowych. Sama pierwsza liga!

/ 27 kwietnia, 2022
fot. Jacek Kołodziejski


Dawid Podsiadło poinformował, kogo będziemy mogli zobaczyć na koncertach stadionowych, które da latem.


Dawid Podsiadło miał zagrać trasę stadionową po Polsce w 2020 roku, ale jego koncerty z powodu pandemii były przekładane. Artysta powróci na scenę w końcu w tym roku i przygotował imponującą listę gości specjalnych. Są to: Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino.

Żeby nie psuć niespodzianki, Podsiadło nie ujawnia, kto pojawi się na, którym koncercie:

Jednym ze wspaniałych pomysłów jakie mamy, które mają sprawić żebyście się uśmiechali szeroko są zaproszeni na te nasze stadionowe koncerty goście. Kto gdzie będzie kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe.

Koncerty odbędą się w następujących terminach:

  • 4 czerwca w Polsat Plus Arena Gdańsk,
  • 18 czerwca w Tarczyński Arena Wrocław,
  • 25 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane – bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Można nabyć ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie –  największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób.

fot. Jacek Kołodziejski

KOMENTARZE

Przeczytaj także