Dawid Podsiadło opublikował nowy utwór. Żegna się nim z 2022 rokiem [AUDIO]

/ 31 grudnia, 2022
fot. Daniel Jaroszek


Dawid Podsiadło zrobił fanom niespodziankę na koniec roku. Posłuchajcie jego nowego utworu.


Dawid Podsiadło opublikował utwór zatytułowany „Dobranocpapa”, którym żegna się z 2022 rokiem. Piosenka została napisana na potrzeby jego albumu „Lata dwudzieste”, ale na niego nie weszła.

Dawid Podsiadło napisał:

„dobranocpapa” miał być częścią lat dwudziestych i duchowo oczywiście jest, ale na samej płycie się nie znalazł, bo jeszcze nie odnalazł swojej ostatecznej wersji do czasu premiery.

Dzisiaj jest już skończony.

I chcielibyśmy z Wami pożegnać rok 2022

w dźwiękach tego kawałka. To jeden z moich ulubionych cieszę się, że w końcu go usłyszycie.

To nie jest piosenka, którą będziemy walczyć o listy przebojów, czy milionowe wyświetlenia, ale możecie pomyśleć o niej jak o.. życzeniach noworocznych.

„dobranocpapa” to zachwyt nad życiem, który dostrzega jego wszystkie zawijasy, pęknięcia i kruchość. Ale nie jest już naiwny. Wie, że dzięki tym wszystkim utrudnieniom, te dobre rzeczy są jeszcze cenniejsze. No to może jednak jest trochę naiwny i marzycielski.

Ale po co nie marzyć? ;>

Biorąc to wszystko pod uwagę, chciałbym żebyście potraktowali też ten kawałek jako podkład. Do którego sami zrobicie video. I które wspólnie obejrzymy. To podkład do kolażu wspomnień, podsumowania roku, tło do pięknych, lub trudniejszych momentów.

Utworu „Dobranocpapa” możecie wysłuchać poniżej.

fot. Daniel Jaroszek

KOMENTARZE

Przeczytaj także