Dawid Podsiadło zapowiedział premierę płyty i ogłosił trasę koncertową [DATY]

/ 21 czerwca, 2022

Właśnie pojawiło się sporo ważnych informacji przekazanych przez Dawida Podsiadłę. Dotyczą między innymi trasy koncertowej i nowej płyty.


Na taki wpis od Dawida Podsiadły jego fani czekali od miesięcy. Artysta w końcu zdradził, jakie ma plany na najbliższe miesiące. Są one bardzo ambitne.

Z opublikowanego właśnie wpisy wynika, że Podsiadło w najbliższy piątek opublikuje nowy utwór zatytułowany „POST”, który stanowił będzie zapowiedź jego nowej płyty. Ta ma mieć swoją premierę jesienią. Wokalista zdradził jednocześnie, że w najbliższym czasie światło dzienne ujrzy więcej utworów zapowiadających wydawnictwo.

Promocja koncertowa? Jak najbardziej! Trasa koncertowa – to od nazwy pierwszego singla – „POSTprodukcja” odbędzie się na przełomie października i listopada tego roku. Dawid Podsiadło podczas ośmiu koncertów będzie prezentował najnowszy album w całości. Odwiedzi między innymi Warszawę, Szczecin, Kraków czy Wrocław.

Więcej informacji na temat tournée dowiedziecie się z poniżej grafiki:

Bilety na koncerty zorganizowane w związku z trasą „POSTprodukcja” niedługo trafią do sprzedaży. Harmonogram prezentuje się następująco:

  • 22.06, 12:00 – przedsprzedaż dla użytkowników Allegro Smart;
  • 23.06, 12:00 – pierwsza pula biletów;
  • 24.06, 12:00 – druga pula biletów.
KOMENTARZE

Przeczytaj także