Dead Star Talk z nową zapowiedzią płyty przed koncertem w Polsce

/ 7 lutego, 2022
fot. SpontanProductions


Poznaliśmy kolejny singel z nadchodzącej płyty Dead Star Talk.


Dead Star Talk opublikował teledysk do utworu „Soul On The Wire”, który zapowiada album „Too Many Too Much”. Jego premiera zaplanowana jest na 18 lutego 2022 roku.

Klip możecie obejrzeć poniżej.

Dead Star Talk wystąpi 29 kwietnia w Warszawie, w klubie Hydrozagadka. Duńska grupa to odkrycie Flemminga Rasmussena, legendarnego producenta znanego ze współpracy z Metallicą. Jako support pojawi się brytyjski singer-songwriter George Hennessey, który sprawnie łączy ze sobą grunge z britrockiem. Bilety już w sprzedaży.

Christian Buhl, wokalista Dead Star Talk mówi:

Jesteśmy szalenie podekscytowani, że możemy zagrać w Warszawie. Polska była pierwszym krajem, gdzie nasze kawałki zaczęła grać duża rozgłośnia radiowa. Czujemy się, jakbyśmy wracali do domu.

Dead Star Talk tworzą Christian Buhl (wokal, gitara akustyczna), Erik Jensen (bas), Günes Kocak (gitara prowadząca i elektryczna, wokale) oraz Claus Nielsen (perkusja). W tym składzie zaczęli pracować ze sobą w grudniu 2019 roku, chociaż cała czwórka zna się zdecydowanie dłużej. Każdy z członków Dead Star Talk grał kiedyś w założonej w 2003 grupie velvet8ball.

fot. SpontanProductions

KOMENTARZE

Przeczytaj także