Dead Star Talk zaprezentował nowy klip przed koncertem w Polsce [WIDEO]

/ 26 października, 2021
fot. SpontanProductions


Poznaliśmy nowy teledysk z nadchodzącej płyty zespołu Dead Star Talk.


Dead Star Talk opublikował teledysk do utworu „Giant Child”, który zapowiada album „Too Many Too Much”. Jego premiera zaplanowana jest na 28 stycznia 2022 roku.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Dead Star Talk wystąpi 4 grudnia w Warszawie, w klubie Hydrozagadka. Duńska grupa to odkrycie Flemminga Rasmussena, legendarnego producenta znanego ze współpracy z Metallicą. Jako support pojawi się brytyjski singer-songwriter George Hennessey, który sprawnie łączy ze sobą grunge z britrockiem. Bilety już w sprzedaży.

Christian Buhl, wokalista Dead Star Talk mówi:

Jesteśmy szalenie podekscytowani, że możemy zagrać w Warszawie. Polska była pierwszym krajem, gdzie nasze kawałki zaczęła grać duża rozgłośnia radiowa. Czujemy się, jakbyśmy wracali do domu.

Dead Star Talk tworzą Christian Buhl (wokal, gitara akustyczna), Erik Jensen (bas), Günes Kocak (gitara prowadząca i elektryczna, wokale) oraz Claus Nielsen (perkusja). W tym składzie zaczęli pracować ze sobą w grudniu 2019 roku, chociaż cała czwórka zna się zdecydowanie dłużej. Każdy z członków Dead Star Talk grał kiedyś w założonej w 2003 grupie velvet8ball.

fot. SpontanProductions

KOMENTARZE

Przeczytaj także