Deadpool powinien być LGBTQ? Tak twierdzi Ryan Reynolds

/ 25 lipca, 2018

Ryan Reynolds wziął udział w niedawnym panelu Comic-Con w San Diego, gdzie spotkał się z fanami filmów „Deadpool” i odpowiedział na zadawane mu pytania. Jedno z nich dotyczyło seksualności Deadpoola.

Ryan Reynolds przyznał, że w kanonie komiksów seksualność Deadpoola jest bardzo szeroka, co chciałby przenieść też do kolejnych filmów z udziałem tej postaci. Reynolds chce, by filmy bardziej odzwierciedlały relacje LGBTQ+:

Uważam, że uniwersum powinno odzwierciedlać prawdziwy świat na wiele sposobów. W „Deadpoolu” wspaniałe jest to, że możemy sobie pozwolić na rzeczy, na które nie mogą sobie pozwalać inne filmy o superbohaterach. Chciałbym ten aspekt wykorzystać jeszcze bardziej, uwydatniając związki biseksualne a nawet panseksualne.

Deadpool 2” trafił na ekrany polskich kin w maju. Jednak nie jest jeszcze pewne, czy doczeka się on kontynuacji. Nie tak dawno temu Ryan Reynolds przyznał:

Nie wiem, czy powstanie „Deadpool 3”. Naprawdę nie mam pojęcia. Żeby jakaś postać mogła funkcjonować we własnym świecie, trzeba ją odciąć od wszystkiego innego. A nie można tego robić w nieskończoność. Bardziej widzę Deadpoola jako członka X-Force. Gdybyśmy mieli zrobić kolejny film Deadpoola musielibyśmy przełamać przeróżne bariery i zrobić coś, czego nikt inny nie może zrobić.

Słowa te Ryan Reynolds potwierdził w niedawnej rozmowie dla koreańskich mediów. Powiedział wtedy:

Nie sądzę, żeby powstał „Deadpool 3”. Prędzej powstanie film o X-Force, czyli jego drużynie.

Pierwsza część filmu „Deadpool” trafiła na ekrany kin w 2016 roku, zarabiając ponad 770 milionów dolarów. „Deadpool 2” do tej pory zarobił 733 miliony dolarów.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także