Death zaprezentował koncert z Tijuany z 1990 rok [AUDIO]

/ 29 kwietnia, 2020

Jakiś czas temu zespół Death porozumiał się z Relapse Records i zapowiedział publikację serii „Death: Non Analog – On Stage Series”. Złożą się na nią nagrania koncertowe, które nie były dotychczas publikowane. Mają one pochodzić z różnych okresów funkcjonowania zespołu. Death istniało do 2001 roku – aż do śmierci lidera formacji, Chucka Schuldinera.

Pierwszym opublikowanym koncertem był występ z 1995 roku z Montrealu, dwa tygodnie później natomiast sięgnięto po jeszcze wcześniejsze nagranie – pochodzące z Chicago z 1987 roku.

Teraz natomiast zespół zabiera nas do Tijuany i koncertu, który odbył się tam w 1990 roku. Poniżej „Death: Non Analog | On Stage Series – Tijuana 10-06-1990”:

Fragment oświadczenia opublikowanego przez Relapse Records po podpisaniu umowy z przedstawicielami zespołu Death:

W Relapse liczymy, że wcześniej czy później wszyscy spotkamy się na koncertach, festiwalach lub na scenie. Zanim to się jednak stanie, wydamy koncerty Death. Publikować będziemy jeden tygodniowo przez najbliższe kilka miesięcy. Będą dostępne w serwisach cyfrowych.

– mogliśmy przeczytać.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także