Dee Snider wskazuje najlepszych frontmanów w rocku

/ 2 sierpnia, 2020

W wywiadzie dla „Rock Talk With Mitch Lafon” wokalista Twisted Sister został zapytany o frontmanów w muzyce rockowej. Dee Snider pokusił się o wskazanie najlepszych z nich.

Na początku jednak zastrzegł:

Nie każdy artysta estradowy jest frontmanem. Alice Cooper jest jednym z najlepszych artystów estradowych, ale nie jest frontmanem. Nie odzywa się do publiczności aż do momentu jak przedstawia zespół. Michael Jackson był wyjątkowym artystą estradowym, ale nigdy nie odzywał się do publiczności.

David Lee Roth, Bruce Dickinson, Dee Snider, Freddie Mercury – my jesteśmy frontmanami. Angażujemy publiczność. Jeśli jesteś na scenie spraw tak, żeby ludzie poczuli się bliżej ciebie, żeby poczuli się częścią show. Dla mnie to sztuka i chciałbym jej nauczyć dzieciaków, bo mam wrażenie, że to wymierająca sztuka.

Zgadzacie się z listą Dee Snidera? A może Waszym zdaniem są lepsi frontmani niż ci, których wymienił? Napiszcie w komentarzach.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W kioskach dostępny jest już sierpniowy numer „Teraz Rocka”, w którym znajdziecie  materiały o takich wykonawcach, jak Deep Purple, Lamb Of God, Bob Dylan, Bob Marley, Rush, Wojciech Waglewski, Blues Pills, Paul McCartney i Tim Bowness.

[SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Szukajcie takiej okładki.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także